هر آنکو شود کشته ز ایران سپاه، بهشت برین اش بُوَد جایگاه.‏

Sharing is caring!

سروان پیاده یدالله همت زاده

در دو هفته اخیر، به علت تغییر در پیکر بندی وبلاگ فارسی من، تصویر ها و ویدئو هایی حذف شده بود که از آن جمله تصویر زنده جاوید روانشاد سروان یدالله همت زاده بود که از بدو راه اندازی سایت ها و وبلاگ های من در اینترنت زینت بخش صفحات بود.

            از زمان حذف ناخواسته تصویر یدالله، ایمیل های زیادی، بویژه از افسران و درجه داران سابق گارد شاهنشاهی دریافت کردم که علت را جویا شده بودند. اکنون به اطلاع فرستادگان آن ایمیل ها و همچنین خوانندگان متن «زندگینامه» خود می رساند که تصویر روانشاد یدالله همت زاده، دوباره به همان جایگاهی که بود برگشته است. متن زندگینامه من هم از هفته آینده ادامه می یابد.

            در نسخه پیشین، درجه یدالله را «ستوانیکم» قید کرده بودم ولی در این جا درجه او را به صورت «سروان پیاده» ملاحظه می کنید.

            در همه ی نیرو های مسلّح دنیا رسم است که جان باختگان گلگون کفن ارتش و نظامیانی که در ایفای وظیفه مقدس سربازی، نوشه جاوید نوشیده اند، پس از مرگ، یک درجه ترفیع می گیرند. ازاینروست من هم به جای ستوان یکم، در این جا، از او با درجه سروانی یاد می کنم.

            من قاتلان آن دوست عزیز – و یا به عبارت شایسته تر – آن برادر بیگناهم را که در برابر جوخه آتش قرار دادند؛ نه فراموش می کنم و نه می بخشم . از رزمندگان راه آزادی هم می خواهم چنانچه به خونخواهی آن زنده جاوید بر خیزند، مبادا به خاطر عمل جنایتکارانه آن جانیان پلید، در صدد انتقام جویی از بازماندگان و یا افراد خانواده آنان بر آیند.

            از همه ی همقطاران، دوستان و هم دوره های یدالله هم استدعا دارم چنانچه عکس و یا خاطره ای از او دارند بر صاحب این قلم منت نهاده برای انتشار به نشانی این جانب ارسال فرمایند.

            با سپاس و درود بی پایان – رسول پدرام

error: توجه این سایت دارای کپی رایت است !!