مواظب فیلتر شکن های قلابی باشید

به اشتراک بگذارید

طبق اطلاع شرکت کانادایی سایفون Psiphon ، تولید کننده ی نرم افزار معروف ضدّ سانسور در اینترنت (فیلتر شکن)، عده ای حُقّه باز فیلترشکنی با نام مشابه در اینترنت قرار داده اند و کاربران زیادی هم این نرم افزار تقلبی را به تَصَوّر اصلی بودن، در کامپیوتر های خود نصب کرده اند.

          تَوَجُّه داشته باشید که فیلتر شکن سایفون کاملاً رایگان است و برای دریافت و نصب آن نیازی به درج اطلاعات و یا دادن نشانی ایمیل خود به هیچ کس، و هیچ جا ندارید.

         نسخه ی جعلی سایفون در قالب یک فایل فشرده به صورت pisphone3.zip در سایت های گوناگون که هدفی جز سود جویی ندارند منتشر شده است.

         اوّل به املای کلمه ی Psiphon اصلی تَوَجُّه کنید و می بیند که به حرف “e”  ختم نمی شود و یعد از “p” حرف “i” قرار ندارد. در نتیجه همه ی نرم افزار هایی که به صورت psiphone و یا pisphone  در صفحه ی کامپیوتر و جستجوگر های شما ظاهر می شود نه فقط اصلی نیست بلکه آلوده به ویروس هم هست.

            Psiphon یک علامت منحصر به فرد تجاری ثبت شده در سطح بین المللی است و هر کسی نمی تواند در آن به دلخواه خود دستکاری و موش دوانی کند.

         برای اینکه شما دوستان و خوانندگان عزیز در نصب و راه اندازی این نرم افزار دچار مشکلی نشوید، من در وب سایت شخصی خودم صفحه ای را به آن اختصاص داده ام به نشانی زیر:

www.rpedram.com

من در وب سایت  بالا پیوند (لینک) های مستقیم به سایت رسمی سایفون به زبان های مختلف از قبیل عربی، فارسی، اسپانیایی و حتی چینی و روسی داده ام. این نرم افزار غیر از ویندوز روی سیستم های عامل دیگر هم از قبیل Android قابل نصب و راه اندازی است.

لطفاً این موضوع را با ایمیل به دیگر دوستان خود اطلاع دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

shares
error: Content is protected !!